Ücretsiz Steam Oyunları | 112 TL'lik Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

112 TL’lik Oyun Steam’de Ücretsiz Oldu!

Abone Ol 

Prismata şuanda Steam‘de erken erişimde ve Steam fiyatı 112 TL ve şuanda oyun ücretsiz. Oyunu hafta sonuna özel ücretsiz şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar haberimizde.

112 TL'lik Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

Prismata oyununu hafta sonu ücretsiz olarak sunuldu. Steam sayfasına girip “Oyunu Yükle” dediğiniz an Steam kütüphanenize oyun eklenmekte. Prismata oyunu 8 Mart 2018‘de piyasaya sürüldü. Geliştiricisi de yayıncısı da Lunarch Studios‘dur. Oyun strateji türündedir. Çok oyunculu da oynanabiliniyor. 104 tane Steam başarımı bulunuyor. Türkçe dil desteği ne yazık ki bulunmuyor. Oyunun incelemeleri çok olumlu olduğu gözlemleniyor. Oyunun tanıtımı;

TÜM ÜCRETSİZ OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN!

112 TL'lik Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Prismata oyunun fiyatı erken erişimden dolayı Steam‘de yazılmamış ama araştırmalarımıza göre Prismata resmi web sitesinde normal sürümü 24.99 dolar yani şuan ki dolar kuruyla 112 TL denk gelmekte. RTS, deckbuilders ve masa üstü strateji oyunlarından esinlenerek benzersiz bir şekilde kavranan hibrid strateji oyunu. Kısa süreli bir şekilde ücretsiz sunulan Prismata, 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz şekilde Steam’de sunulacak.

:: Prismata Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom 1.6GHz or faster processor
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 0.5GB VRAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
TÜM ÜCRETSİZ OYUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Güçlü bir sibernetik orduyu verimli bir şekilde inşa ederek ve komuta ederek düşmanlarınızı geride bırakın. Oyun tasarımında radikal bir başarı olan Prismata, strateji oyunlarının kurallarını yeniden yazar. Bu arada erken Erişim aşamasında olan bu oyun geliştirme boyunca önemli ölçüde değişebilir ya da değişmeyebilir. Eğer oyunu bu aşamada oynamak için çok hevesli değilseniz oyunun geliştirilme sürecinde ilerlemesini beklemek isteyebilirsiniz. Prismata oyununa buradan ulaşabilir kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Göz atın:   Ücretsiz Steam Random Key #1

112 TL'lik Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu!

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu