100 TL - 250 TL Arası En İyi Oyuncu Klavyeleri

100 TL – 250 TL Arası En İyi Oyuncu Klavyeleri

Abone Ol 

Eğer sizde oyuncu ekipmanlarına meraklıysanız, şöyle ışıklı mışıklı bir klavyem olsun ama uygun fiyatlı olsun derseniz bu rehberimiz tam size göre. İşte uygun fiyatlara alınabilecek en iyi oyuncu klavyeleri


Oyuncu ürünler ülkemizde çok satılan bir diğer sektör diyebiliriz. Oyuncuların genellikle çoğunluğu öğrenci kesimi olduğundan dolayı çok uçuk rakamlarda oyuncu ekipmanları alamıyorlar. Bizde orta-üst seviyeli, en iyi oyuncu klavyelerini derledik.

Bu rehberimizde 100 TL ile 250 TL arasında en iyi oyuncu klavyelerini seçtik ve derledik. Aralarında illaki sizinde beklediğiniz ancak olmayan klavye olabilir yorumlarda belirtirseniz diğer rehberlerimizde yer verme imkanımız olabilir. Ülkemizde en çok ışıklı oyuncu ekipmanları rağbet görmekte. Her oyuncu ışıklı mışıklı böyle ilgi çekici güzel bir klavyeye sahip olmak isteyebilir. Seçtiğimiz klavyeler orta üst segmente hitap etmekte. Listemiz pahalı klavyelerden ucuz klavyelere doğru sıralanıp listelenmiştir. Listemizde 100 TL ile 250 TL arasında 17 adet oyuncu klavyesi mevcuttur.

? ? İşte 100 TL – 250 TL Arası En İyi Oyuncu Klavyeleri – ? ?


 Logitech G213 Prodigy (250 TL)

16,8 milyon renk yelpazesine sahip beş ayrı aydınlatma bölgesiyle kişisel bir dokunuş ekleyin. Renkleri değiştirerek ayarlarınıza, oynadığınız oyunlara uygun hale getirebilir ya da yalnızca en sevdiğiniz renkleri sergileyebilirsiniz. Tuşların etrafında daha az ışık olması, harflerden daha fazla ışık çıkması, her tuşun karanlıkta daha parlak görünmesi ve daha kolay bulunması anlamına gelir. G213’te bulunan her bir tuş, dokunma deneyimini geliştirecek şekilde tasarlanmıştır ve standart klavyelerden 4 kata kadar daha fazla olacak şekilde son derece hızlı yanıt veren geri bildirim sunar. Gölgeleme önleyici oyun matrisi optimum oyun performansı için ayarlanmıştır ve aynı anda birden fazla oyun tuşuna bastığınızda, kontrolün sizde kalmasını sağlar.

Göz atın:   Dünyanın En Popüler e-Ticaret Siteleri

Kazalar yaşanabilir; bu yüzden G213 Prodigy gerçek hayat düşünülerek tasarlanmıştır. İster oyun oynayın, ister çalışın, G213 Prodigy sıvı dökülmelerine*, kırıntılara ve kire karşı dayanıklı yapısıyla gerçek dünyadaki kazaların sizi engellemesine izin vermez. Logitech Gaming Software daha fazla kullanım kolaylığı ve kişiselleştirme için G213’ü özelleştirmenizi sağlar. RGB aydınlatmasını ayarlayın, belirli tuşlara birden fazla işlev atayarak zaman kazanın ve çok daha fazlasını elde edin.

[ilgiliicerik icerik_id=”15984″]
pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

100 TL - 250 TL Arası En İyi Oyuncu Klavyeleri

– OYUNCU KLAVYELERİNİ GÖRMEK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ! –

SAYFA 1 – SAYFA 2 – SAYFA 3 – SAYFA 4

SAYFA 5 – SAYFA 6 – SAYFA 7 – SAYFA 8

SAYFA 9SAYFA 10SAYFA 11SAYFA 12

SAYFA 13SAYFA 14SAYFA 15SAYFA 16

SAYFA 17

NOT: Listemizdeki klavyelerin fiyatları farklı e-ticaret sitelerinden alınmıştır (hepsiburada, gameekstra, itopya, incehesap) bundan ötürü fiyat olarak değişkenlik gösterebilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu