Xbox One’dan Kötü Haber Geldi!

Microsoft’un oyun konsolu olan Xbox’ın ilk üyelerinden Xbox One’ın satışları durduruldu. Microsoft’dan açıklanan durum detayları aşağıda.

Xbox’ın konsol dünyasında pazarda Xbox One S ve Xbox One X oyun konsolları yer alacak. güçlü donanıma sahip Xbox One X modelinin gelişini düşünerek orijinal Xbox One’ın satışını durdurmuş durumda. Xbox One’ı almak isteyenler için son stoklardan alabilir yada ikinci el Xbox One alabilirler.

Xbox One, bundan 4 yıl önce PlayStation 4 oyun konsolundan 100 dolar daha pahalı bir şekilde piyasaya çıktığının da altını çizelim. Geçen sene ise Xbox One S satışa sunulmuştu. Xbox One S‘in en dikkat çeken özelliklerinden biri Beyaz kasa ve ince bir kasaya sahip olmasıydı.

Ön Siparişte En Çok Satılan: Xbox One X

Bu dönemde Xbox 360 üretimine de son verildi. Geçen hafta en son model olan Xbox One X‘in ön siparişlerinde bugüne kadar en çok satılan Xbox One modeli olduğununda altını çizmek gerektiğini düşünüyoruz. Microsoft, bundan böyle Xbox One S ile gelişmiş Xbox One X modeline daha da çok ağırlık vermesi bekleniyor.

BU GÖNDERİYİ BEĞENDİNİZ Mİ?

Buğra Noyan318 Posts

Sanat Tarihi bölümü öğrencisiyim. TeknoDiot.com'un kurucusuyum ve teknoloji ile içli dışlıyım. Ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgiliyim.

0 Yorum

    Yorum Yap

    Login

    Welcome! Login in to your account

    Remember meLost your password?

    Lost Password