Uygulama ve Oyun İndirmek İçin Gelin!

Bilgisayarınıza bir program veya da bir oyun indirmek istediğiniz zamanlar oluyor. Bunun için size tavsiye edeceğimiz bu iş için hazırlanmış deneyimli siteyi ziyaret etmelisiniz.

Paşaindirde bir çok uygulama, program ve oyun arşivi bulunuyor. Aradığınız programlar, oyunları rahatça bulabileceğiniz bir indirme web sitesi. Eklenen programlar sıkı bir denetime tabi tutulmaktadır. Editörlerimiz tarafından kontrol edilerek içerikler oluşturulmaktadır.

2017 yılında tam 10 yaşında oldu. Bu 10 yılda daha kurumsal bir yüze kavuştuk. 10 Yılın içinde bir çok yeniliğe giden sitemiz, ziyaretçilerimizin talepleri ve önerileri üzerine bir çok program, oyun ve uygulama eklenmiştir. Bu yenilikler sonucunda ise kullanıcılarımız aradıkları uygulama, program ve oyunları daha rahat daha kolay arama sonucunda ulaşabiliyorlar.

Bu senenin yeni oyunlar‘da. FİFA 18 (DEMO), GTA 5 Modları, Far Cry 4, Tomb Raider 2, Need for Speed Payback gibi bir çok oyuna ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Bir çok Windows programları, uygulamaları ve araçları yer alıyor. Ayrıca internet, teknoloji ve benzeri haberler‘de hızlı bir şekilde ziyaretçilerine aktarılmakta. Bunlardan daha fazlasına ulaşmak için siteyi ziyaret etmeniz gerekiyor.

BU GÖNDERİYİ BEĞENDİNİZ Mİ?

Buğra Noyan359 Posts

Sanat Tarihi bölümü öğrencisiyim. TeknoDiot.com'un kurucusuyum ve teknoloji ile içli dışlıyım. Ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgiliyim.

0 Yorum

    Yorum Yap

    Login

    Welcome! Login in to your account

    Remember meLost your password?

    Lost Password