PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de Oyuncu Rekoru!

Oyun dünyasının en büyük platformlarından bir tanesi Steam’de popüler olan PUBG namı diğer PlayerUnknown’s Battlegrounds rekor oyuncu sayısına ulaştı.

Steam‘in popüler oyunlarından biri haline gelen ve çıkışından bu yana oyuncuları kitleyen yapım PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam’de tam 2 Milyon oyuncu sayısına ulaştı. Sevilen oyunlardan biri haline gelen ve ülkemizde de oldukça belli bir kitlesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds çevrim içi aktif oyuncu sayısı olarak 2 milyona ulaştı.

:: Eylül Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları

PlayerUnknown’s Battlegrounds, kısa bir sürede bu başarıya imza attı. İlerleyen zamanlarda da PlayerUnknown’s Battlegroundsoyuncu sayısı artacaktır. Fortnite Battle Royale’in tüm platformlar için ücretsiz olarak yayınlanması bazı kesimler tarafından PUBG’nin satışlarını etkileyeceği söylenmişti.

Ancak son zamanlarda yükselişi yavaşlayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnine oyunu ile benzerliği yüzünden oyun severler tarafından parayla satın alınmaktan vazgeçildi.

Buğra Noyan579 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register