Parça Garantili Hizmeti ile Bosch Servis Bornova

Servis ekibimiz ile birlikte yapılan çalışmaları en ideal şekilde sizlere sunmak adına sürekli olarak yenilikler ile karşınıza çıkıyoruz ve bu yenilikleri en uygun fiyat ile sizlere sunuyoruz.

Özel Bosch Servis Bornova olarak Bosch marka ürünler için gerekli olan tüm çalışmaları en kısa sürede gerçekleştirmek için ekiplerimiz ile birlikte yoğun bir çalışma politikası yürütüyoruz. Bu yoğunlukta kendimize ayıracak vaktimiz pek kalmıyor ancak sizlerin memnuniyeti bizim için çok önemli ve bu yüzen hafta içi yanı sıra hafta sonu da servis hizmetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu hizmetlerden yararlanmak artık çok daha kolay ve firmamıza ile iletişime geçmek de aynı şekilde çok daha kolaydır. Firmamız bir web sitesi açtı ve bu site ile yakın zamanda teknik destek hizmeti verecek ancak bunun için biraz daha süreye ihtiyacımız var.

izmir-bosch-servis

Özel Bosch Servis Bornova firması bu sektörü çok iyi tanıyan ve çok iyi analiz eden bir firmadır bu yüzden sizin ne istediğinizi çok iyi biliyor ve buna bağlı çalışmalar yürütüyor. Bunun en basit örneği son olarak yaptığımız web site çalışmasıdır. Web sitemiz sayesinde yoğun olan çağrı merkezi telefonlarımız yerine bu adres üzerinden servis taleplerinde bulunabilirsiniz. Memnuniyet ve güven konusunda hiçbir şekilde taviz vermeyen ve ilk olarak sizi düşünen firmamız sayesinde Bosch marka ürünleriniz çok daha güvende ve profesyonel ellerde… Hizmet almak için çağrı merkezi ekiplerimize ürünlerinizin sorununu belirtmeniz ve adres bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register