Karşınızda Google Pixel 2 XL’ın Tasarımı!

Geçen günlerde sizlere Google’ın Pixel serisinin yeni üyeleri Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin sızan görsellerini aktarmıştık.

Ancak bu sefer tam anlamıyla sızdı diyebiliriz. Google’ın Pixel 2 XL modeline ait olan görseller sızdırıldı. Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri için HTC firmasıyla anlaşmıştı. 18:9 ekranıyla dikkat çeken Google akıllı telefonda yuvarlatılmış köşeler bulunuyor.

Çerçevesiz bir ekrana çok yakın bir tasarım olduğu söylenebilir. Ön tarafından bakıldığı zaman aynı LG G6‘yı andırmakta. Ön tarafa daha detaylı bakıldığı zaman her iki hoparlör de ön tarafta konumlandırılmış durumda. Güncellenmiş Google Pixel Launcher da bu görsellerde yerini aldı. Her zaman Pixel Launcher’larda arama çubuğu üst tarafa konumlandırılmıştı ancak bu sefer güncellenmiş durumda alt tarafa konumlandırılmış.

Google Pixel 2 XL‘nin işletim sistemi Android 8.0 sürümü olması tahmin ediliyor. Ayrıyca gezinme tuşları da hala orijinal Pixel modelindeki gibi aynen duruyor. Yakın zamanda tanıtılacak olan Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Buğra Noyan603 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register