İşte Google Pixel 2’nin Özellikleri ve Çıkış Tarihi!

Google’ın telefonu lan Pixel serisinin ikinci üyesi olan Pixel 2’nin özellikleri ve çıkış tarihi açıklandı. Kutudan Android 8.0 Oreo ile çıkacak olan ilk telefon.

Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleri ile karşımıza gelecek. @evleaks’ın sızdırdığı bilgilere göre, Google, Pixel 2 serisini 5 Ekim tarihinde tanıtacağından bahsediliyor. Qualcomm’un henüz daha tanıtılmayan işlemcisi olan Snapdragon 836′nın Google Pixel 2’lerde olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Dün tanıtılan Samsung  Galaxy Note 8 modelinde ise Snapdragon 835 yer alıyor. Snapdragon 836 daha güçlü ve daha verimli olacağı kesin.

:: İşte Samsung Galaxy Note 8’in Satış Tarihi ve Fiyatı!

:: Samsung Galaxy Note 8 Tanıtıldı! Hakkında Her Şey!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Google’ın ilk modelleri olan Pixel ve Pixel XL, 4 Ekim 2016 tarihinde tanıtılmıştı. Bu seferde Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ın da 5 Ekim 2017 tarihinde tanıtılması bekleniyor ve tam 1 Yıl aradan geçmiş oluyor. Pixel 2, HTC tarafından üretilirken Pixel 2 XL ise LG tarafından üretilecek. İlk olarak Pixel 2’nin özelliklerine bakalım. Pixel 2, 5 inçlik bir ekrana sahip. 3 GB RAM ile gelmesi beklenen Pixel 2’nin özellikleri geldikçe sizlere aktaracağız. Pixel 2 XL ise 6 inçlik bir ekran ile gelecek. 4 GB RAM bekleniyor ancak 6 GB RAM dedikodularıda kulaktan kulağa yayılmakta. Google Pixel 2 XL ile ilgili özellikler bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Buğra Noyan579 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register