iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

iPhone 8 ve Samsung Galaxy S8 su altı test videosu yayınlandı! Apple’ın iPhone 8 modeli ile Samsung’un Galaxy S8 modeli bu seferde su altında.

Bir süredir YouTube’da Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri iPhone 8 Plus ve iPhone 8 ile Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ve bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S8′in bir çok test videosu yayınlandı. Hız testi olsun, hızlı şarj testi, kamera testi ve bir çok test videosu yayınlandı. Bu seferde Galaxy S8 vs iPhone 8 modelleri su altında kapıştılar.

:: Apple iPhone 8 Plus ve Samsung Galaxy Note 8 Hızlı Şarj Testinde

:: iPhone 8 Plus vs Galaxy Note 8 Hız Testi

:: Samsung Galaxy Note 8 vs Apple iPhone 8 Plus Kamera Karşılaştırması

Apple‘ın bu sene 3 yeni iPhone modeli ile tüketicilerin karşısında yerini aldı. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modellerini tanıtmıştı. Samsung ise Galaxy Note 7’in sorunlarından dolayı başı baya sıkışmıştı. Sonra sağlam bir adım atarak iddialı olan Galaxy Note 8 ile karşımıza çıkmıştı. Bir önce ki ve çok satan modeli Galaxy S8 ile yeni nesil iPhone 8 modelleri kapışıyorlar. Son olarak Galaxy S8 modeli su ve toza dayanıklı IP68 sertifikasına sahip. iPhone 8 ise IP67 sertifikası sayesinde 1 metre su altında 30 dakika boyunca çalışabiliyor.

Buğra Noyan571 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register