iPhone 8 Plus’ın Hızlı Şarj Rezilliği

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj sorunu devam ediyor. iPhone 7 Plus daha hızlı sürede şarj oluyor.

Apple‘ın uzun zamandır hızlı şarj teknolojisini kullanmıyordu. 12 Eylül’de Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri ile birlikte bu modellerde hızlı şarj özelliği geldi. Ancak iPhone 8 Plus modelinde bu özellik iPhone 7 Plus‘a göre daha yavaş şarj oluyor. Olay çok değişik iPhone 8 Plus‘da hızlı şarj özelliği varken iPhone 7 Plus modelinde bu özellik yok ancak daha iPhone 8 Plus modeli hızlı şarj konusunda hayal kırıklığı yaratmış durumda.

:: iPhone 8 vs Samsung Galaxy S8 Su Altı Testi!

:: Bir iPhone 8 Plus Daha Patladı

:: Apple’dan Yeni iPhone 8 Plus Reklamı!

XEETECHCARE YouTube kanalında yayınlanan bir video, iPhone 8 Plus‘ın hızlı şarj özelliği konusunda heyecanlanmanın hiçbir nedeni olmadığını gösteriyor. Çünkü bu özellik aslında iPhone 7 Plus’daki standart şarjdan daha yavaş. YouTube’da videoda kanıtlanmış durumda. iPhone 8‘de hızlı şarj işlemi yalnızca Apple 29W USB-C güç adaptörü ve USB-C ile Lightning kablosu ile sağlanıyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri yayınlanan video ile baş başa bırakıyorum.

Buğra Noyan579 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register