Huawei Mate 10 Pro Basın Görselleri Sızdı!

Huawei’nin yeni amiral gemi serisi Huawei Mate 10 ailesinden en üst seviye olan Huawei Mate 10 Pro’nun basın görselleri sızdırıldı.

Geçen günlerde sizlere bir haber paylaşmıştık. Huawei Mate 10 için yapay zekaya hakim olduğuna ve yayınlanan bir videoda ona akıllı telefon değil akıllı makine dendiğini şahit olmuştuk. Huawei Mate 10 Pro, Evan Blass tarafından paylaşılan basın görseli tarafından sızdırıldı. Huawei Mate 10 ailesinde tam üç model yer alıyor ve her bütçeye uygun birer model yer alıyor. Huawe Mate 10 Lite modeli düşük bütçeli tüketiciye hitap ediyor. Huawei Mate 10 modeli ise orta segment ile orta bütçeli tüketiciye hitap edecek.

:: Huawei Mate 10 Pro Çalışır Halde Görüntülendi!

Huawei Mate 10 Pro modeli ise yüksek bütçeli tüketiciye hitap edecek. Ön tarafta oldukça ince  çerçeveler yer alıyor Huawei Mate 10 Pro modelinde çerçevesiz ekran ile çok havalı bir görüntü elde etmiş diyebiliriz. Galaxy S8, Galaxy Note 8 ve LG G6‘da ki ekran-kasa oranına göre daha azalmış durumda. Sızdırılan basın görselinde ise Huawei Mate 10 Pro’nun duvar kağıdında ise “AI” harflerinin olmasının sebebi ise Artificial Intelligence yani Yapay Zeka Huawei firması yapay zeka konusunda Huawei Mate 10 Pro’ya güveni tam. Huawei Mate 10 ailesi, 16 Ekim tarihinde resmen tanıtılacak.

:: Huawei Mate 10 Lite Kendini Gösterdi!

:: Bir Akıllı Telefondan Daha Fazlası: Huawei Mate 10

Buğra Noyan603 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register