Google Play Store Güncellendi! İşte Yeni Tasarımı

Android işletim sisteminin Android marketi Google Play Store’da ufak tefek yenilikler geldi. Google Play Store güncelledi.

Google Play Store arayüzü güncelledi. Google’ın resmi uygulama ve oyun mağazası Play Store arayüzünde bir kaç değişikliğe gitti. Google ilk başlarda Play Store’un ana kategorilerini “Uygulamalar ve Oyunlar” ve “Filmler, Kitaplar ve Gazetelik” olarak gruplamıştı. Yeni güncelleme de ise bu gruplandırma kaldırılmış.

Google, kullanıcıların daha da gözüne sokmuş kategorileri. Kullanıcılar artık daha kolay bir ulaşma imkanına sahip. Yeni güncelleme ile birlikte ana ekranının üst kısmında her kategorinin kendine ait sekmesi var. Bunun hemen altında da sizin için üst sıralar, kategoriler, editörün seçimi, erken erişim ve aile gibi gezinme seçeneklerini içeren bi başka bölümün yer aldığını görüyoruz.  Güncellemeyi sol üste yer alan üç çizgili yere tıklayın ardından ayarlardan “Play Store sürümü” seçeneğiyle uygulamanın güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

BU GÖNDERİYİ BEĞENDİNİZ Mİ?

Buğra Noyan318 Posts

Sanat Tarihi bölümü öğrencisiyim. TeknoDiot.com'un kurucusuyum ve teknoloji ile içli dışlıyım. Ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgiliyim.

0 Yorum

    Yorum Yap

    Login

    Welcome! Login in to your account

    Remember meLost your password?

    Lost Password