Gaming İstanbul (GIST) 2018 Ne Zaman?

Ülkemizde düzenlenen en kapsamlı oyun fuarı olan Gaming İstanbul (GIST) 2018 ne zaman olacak? Sorusuna bu haberimizde yanıtlıyoruz.

Ülkemizde gelişimine devam eden oyun sektöründe en önemli faktörlerden birisi de oyun fuarları olduğuna herkes kanaat getirir. Bu konuların henüz daha başında olsak da fuar konularında iyi işler çıkarıyoruz. Fuar denince akla her zaman otomobil, tekne vs. fuarları gelir ancak bu fuarların yanında büyük bir organizasyon olan GIST geliyor.

GIST 2018, Peki Ne Zaman Başlıyor?

Bu yıl hem içerik hem de organizasyon anlamında dolu dolu geçen Gaming İstanbul, 2018 yılında da ziyaretçilerine kapılarını ne zaman açacak? İstanbul Kongre Merkezi‘nde yer alacak olan fuar, Gaming İstanbul fuarı 1 – 4 Şubat 2018 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Fuara beklenen ilgi fazla olacak gibi görünüyor. Yerli ve yabancı oyun firmalarının yanı sıra fuar sırasında oyun dünyasının önemli isimlerinin panelleri de yer alacak.

BU GÖNDERİYİ BEĞENDİNİZ Mİ?

Buğra Noyan318 Posts

Sanat Tarihi bölümü öğrencisiyim. TeknoDiot.com'un kurucusuyum ve teknoloji ile içli dışlıyım. Ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgiliyim.

0 Yorum

    Yorum Yap

    Login

    Welcome! Login in to your account

    Remember meLost your password?

    Lost Password