Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için yeni bir reklam filmi yayınlandı. İşte o reklam filminin detayları.

Apple, 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone X modeli çok konuşulan bir iPhone modeli olmuştu.

60fps’de 4K video kaydı yapabilen A11 Bionic çipe sahip iPhone 8, Geekbech testinde kendine en üst sıradan yer ayırıyor. 

Apple’ın yazılım mühendisliği yöneticisi Craig Federighi, geçtiğimiz günlerde John Gruber’ın “The Talk Show”una katıldı.

Apple, 12 Eylül tarihinde üç adet iPhone modeli ile karşımıza çıkmıştı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri kapıştılar.

Apple’ın çok konuşulan, tanıtıldığı günden beri teknoloji gündeminin nabzında olan bir model iPhone X modeli ülkemizdeki fiyatı ile çok can acıtacak.

Apple’ın işletim sistemi olan iOS işletim sisteminin son sürümü iOS 11’in hangi cihazlara geleceği belli oldu.

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı yeni iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone X, ülkemizde ön siparişe açıldı. Fiyatı dudak uçuklatıyor.

Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone X, yeteneklerini ortaya koyan ilk reklam filmi de gün ışığına çıkmış durumda.

Apple’ın iki gün önce tanıttığı yeni amiral gemisi iPhone X’in özel kılıfını satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte kılıf hakkında detaylar.

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonlarını dün düzenlediği etkinlikte tanıttı. Apple, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X ile üç farklı model tanıttı.

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıttığı “Apple Special Event” ismindeki etkinlikte iPhone 8 Plus modeli tanıtıldı. İşte iPhone 8 Plus modeli hakkında tüm detaylar!

Sayfa 1 of 2

Login

Welcome! Login in to your account

Remember meLost your password?

Lost Password