Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı yeni nesil iPhone modellerinden biri olan iPhone 8’in dayanıklılık test videosu yayınlandı.

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için yeni bir reklam filmi yayınlandı. İşte o reklam filminin detayları.

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone X’in tasarım olarak çok dikkat çekmişti. iPhone X sizde büyük bir hayranlık uyandırıyor olabilir.

Apple, 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden bir tanesi olan iPhone X modeli çok konuşulan bir iPhone modeli olmuştu.

60fps’de 4K video kaydı yapabilen A11 Bionic çipe sahip iPhone 8, Geekbech testinde kendine en üst sıradan yer ayırıyor. 

iPhone servis fiyatlandırmasında değişiklik yapan Apple, ekran onarım ücretlerine zam yaptı.

Apple’ın 12 Eylül’de yeni akıllı saatini tanıttı. Apple, Watch Series 3’ü tanıttı. Peki ülkemizde ne kadar ve ne zaman çıkacak.

Apple’ın 12 Eylül’de tanıttığı yeni iPhone modellerinden en çok konuşulan modeli iPhone X oldu. iPhone X’in fiyat konusu en çok konuşulanlar arasında.

Apple’ın 12 Eylül tarihinde tanıttığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in ön siparişleri için adımlar atılmaya başlandı.

Apple’ın çok konuşulan yeni amiral gemisi iPhone X modelinin duvar kağıtları yayınlandı. iPhone X ile birlikte Apple’da yeni bir devir açıldı.

Apple, 12 Eylül tarihinde üç adet iPhone modeli ile karşımıza çıkmıştı. iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X modelleri kapıştılar.

Apple’ın işletim sistemi olan iOS işletim sisteminin son sürümü iOS 11’in hangi cihazlara geleceği belli oldu.

Sayfa 1 of 4

Login

Welcome! Login in to your account

Remember meLost your password?

Lost Password