Assassin’s Creed Origins Oyuncularına Güzel Haber!

Assassin’s Creed Origins‘in oyun içi kutuları gerçek parayla satın alınamayacak. İşte haberin detayları.

Ubisoft, olaya noktayı koydu ve oyuncuların yüreğine su serpen bir açıklamada bulundu. Oyun içinde gerçek paranın geçen Star Wars Battlefront II ve Shadow of Mordor bu konuda büyük tepki çekmişti.

Assassin’s Creed Origins‘te de eşya kutuları olacak tabi ki ancak bu kutular sadece oyun içinde geçerli yani oyun parasıyla satın alınabilecekler. Gerçek parayla bu kutuları satın alamayacağız. Bazı oyuncuların imkanı var bazılarının yok alım için. Ubisoft yeni oyununda bu kararı gerçekleştirmesi gerçekten iyi oldu diyebiliriz.

:: CS:GO’ya Yeni Dust 2 Geliyor!

:: GTA 5’i 10K 60 FPS Oynadılar!

Assassin’s Creed Origins’te gezgin bir pazarcı var ve bu genç tüccarın adı da Heda. Kendisi “Heka Sandığı” satıyor ve tabii sandıktı, kutuydu dediğiniz an kafalarda tehlike çanları çalmaya başlıyor. Heda’da bulunan sandıkların 3000 Drachma (oyun içi para) karşılığında satıyor. Para biriktirmeyi seven oyuncular için paralarını harcamalarını sağlayacak bir sistem var. Anlayacağınız oyun içi para ile her şey yapılacak. Sadece oyuncular oyuna para verecekler.

Buğra Noyan603 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register