Apple’dan iPhone X İçin Özel Kılıf!

Apple’ın iki gün önce tanıttığı yeni amiral gemisi iPhone X’in özel kılıfını satışa sunmaya hazırlanıyor. İşte kılıf hakkında detaylar.

Apple, yeni iPhone modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X‘i tanıttı. Apple’dan bu modellerin içinde en yüksek performansı amiral gemi en pahalısı iPhone X için özel kılıf üretimine geçmiş bile.

Yakın zamanda yeni iPhone modelleri raflarda yerini alacak. Telefonlarda alüminyum yerine cam malzeme kullanılması telefonların daha çok korunmasına sebep olmakta. En son cam tasarımı iPhone 4 ve 4S modellerinde görmüştük. iPhone X için “Leather Folio” isminde ki bir kılıf üretildi. Deri tasarıma sahip olan ilk kılıfımız, ön ve arka kısmını tamamen kaplar ve ön kapak açıldıktan sonra telefonun ekranı otomatik olarak açılır.

:: iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’in Tüm Detayları

Leather Folio adındaki kılıf kablosuz şarj desteğini desteklemekte. Apple iPhone X Leather Folio kılıfı 99$ ‘lık bir fiyat etiketine sahip.

Apple iPhone X için bir başka kılıf daha üretti. Bu kılıf Apple Store’larda çokça gördüğümüz kılıf. Apple, iPhone X için Silikon Kılıf’da üretmiş durumda. Orjinal ürün oldukları için normalinden de fazla fiyat etiketlerine sahipler. Özel olarak koyulaştırılmış ve işlenmiş Avrupa derisi. Bu kılıfta kablosuz şarj desteklemektedir. Kılıfın fiyatı 49$.

BU GÖNDERİYİ BEĞENDİNİZ Mİ?

Buğra Noyan359 Posts

Sanat Tarihi bölümü öğrencisiyim. TeknoDiot.com'un kurucusuyum ve teknoloji ile içli dışlıyım. Ayrıca fotoğrafçılıkla da ilgiliyim.

0 Yorum

    Yorum Yap

    Login

    Welcome! Login in to your account

    Remember meLost your password?

    Lost Password