Anket Doldurarak Para Kazanmak İster Misiniz?

Evet kazanmak isterim diyorsunuz galiba. Google sayesinde kazanabilirsiniz. Nasıl mı işte detayları;

Google Play Store‘da bulunan “Google Ödüller” adında bir uygulama ile para kazanabiliyorsunuz. Ancak kazandığınız parayı Play Store üzerinden bir şeyler satın alabiliyorsunuz.

Google bizlere sunduğu bu uygulama sayesinde 3-10 soruluk anketler göndererek kullanıcılardan geri bildirim almış oluyor ve bunun üzerine kullanıcılara 3 TL’ye kadar Google Play kredisi kazandırıyor.

Nasıl Yapılır?

Play Store üzerinden Google Ödüller uygulamasını indiriyorsunuz. Daha sonra Gmail hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Size örnek bir anket yaptırıyor ve bir sonraki ankete kadar beklemenizi anket geldiğinde sizi bilgilendireceğini söylüyor. Bundan sonra işimiz beklemek. Anketler gelecek size ve sorulacak. Anketler sizin Android telefonunuzda neler yaptığınızı vs. benzeri sorular ile karşılaşıyorsunuz. Örnek verecek olursak, Google Chrome‘u çok kullanıyorsunuz ve ankette de Google Chrome ile ilgili sorular ile karşılaşabiliyorsunuz. Buraya tıklayarak Google Ödüller uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Buğra Noyan571 Posts

TeknoDiot.com'un kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Sanat Tarihi bölümü okumakta. Fotoğrafçılığa da meraklı.

0 Yorum

  Yorum Yap

  Login

  Welcome! Login in to your account

  Remember meLost your password?

  Don't have account. Register

  Lost Password

  Register